Автоматизація промислового виробництва

Про компанію

НБК СЕНСОР одна з провідних фірм в області постачання продукції для автоматизації промислового виробництва на українському ринку.

Компанія поставляє на ринок промислових підприємств України фотодатчики, індуктивні датчики, ємнісні датчики, конектори, рефлектори та інші виконавчі пристрої та прилади для автоматизації виробничих процесів у металургійній, машинобудівній, гірничодобувній, харчовій та інших галузях промисловості.

Спираючись на сучасні технології, найкращі світові досягнення в галузі промислової електроніки і засобів автоматизації, а також на знання і досвід технічного персоналу, компанія НБК СЕНСОР добилася великих успіхів на ринку надання технічних послуг.

НБК СЕНСОР являється офіційним дистриб'ютором Італійської компанії M.D. Micro Detectors S.p.A  в Україні.

M.D. Micro Detectors S.p.A працює у розвитку датчиків і виробництва на національному та міжнародному ринку з 1971 року.

Продукти M.D. Micro Detectors S.p.A, до 2001 року продавались під маркою Diell, а тепер під маркою M.D. Micro Detectors S.p.A, які визнані у всьому світі. Їх якість і надійність, досягається за допомогою постійного дослідження і розробки продуктів. Постійний і ретельний контроль над всіма етапами виробничого процесу дозволяють M.D. Micro Detectors S.p.A задовільняти найбільш важливі потреби ринку.

Протягом багатьох років, M.D. Micro Detectors S.p.A постійно розширює свої пропозиції: сьогодні ми надаємо повний спектр продукції з фотоелектричних, ультразвукових, ємнісних і індуктивних датчиків, а також в якості захисних пристроїв і роз'ємів.

Ефективність і висока гнучкість M.D. Micro Detectors S.p.A роблять її кращим вибором для компаній, які хочуть долучити команду професіоналів в сфері датчиків, щоб забезпечити передові  і комплексні рішення для модернизації виробництва.

Компанія НБК СЕНСОР це:

  • Багатий досвід вирішення завдань автоматизації;
  • Наявність продукції на складі;
  • Технічна підтримка проектів;
  • Якість і надійність продуктів;
  • Гнучкі умови платежу;
  • Дотримання термінів поставки;
  • Активний розвиток дилерської мережі.

Ви можете бути впевнені в мінімальних термінах поставки та мінімальних цінах на обладнання. На складі компанії НБК СЕНСОР підтримуються стандартні позиції датчиків.

Компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта та професійні консультації з питань купівлі обладнання.

Звертайтеся, ми знаємо, що означає швидка і якісна робота.


Ми пропонуємо продукцію провідних фірм світу

M.D. Micro Detectors S.p.A.

НБК СЕНСОР являється офіційним дистриб'ютором Італійської компанії MD Micro Detectors в Україні.

Італійська компанія MD Micro Detectors пропонує широкий асортимент мікродетекторов, ультразвукових, ємнісних і індуктивних датчиків. MD (до 2000 року — Diell) веде свою діяльність на міжнародному ринку з 1971 року.

Продукція компанії визнана в усьому світі за свою якість і надійність, досягти якого виходить за рахунок ретельного контролю виробничого процесу, безперервних досліджень і розробок. У перебігу багатьох років Micro Detectors (Diell) орієнтувалася на інновації та освоєння все нових і нових промислових областей. У результаті цього вдалося налагодити тісну співпрацю зі світовими промисловими гігантами.

Pizzato Elettrica S.r.l.

НБК СЕНСОР являється офіційним дистриб'ютором Італійської компанії Pizzato Elettrica в Україні. 

Ми поставляємо повну лінійку продукції та запчастин компанії Pizzato Elettrica по всій країні. 

Компанія Pizzato Elettrica, Італія, за два з невеликим десятиліття свого існування виросла в одного з найбільших європейських виробників вимикачів.

Техніка Pizzato відзначена знаками якості IMQ, UL, CSA і сертифікована на відповідність вимогам UNI EN ISO 9001: 2000.