Провідний постачальник продукції для автоматизації промислового виробництва в Україні

Про компанію

НБК СЕНСОР — провідна компанія в області постачання продукції для автоматизації промислового виробництва на українському ринку.

Ми поставляємо на ринок промислових підприємств України та світу фотодатчики, індуктивні датчики, ємнісні датчики, конектори, рефлектори, а також інші виконавчі пристрої та прилади для автоматизації виробничих процесів у металургійній, машинобудівній, гірничодобувній, харчовій та інших галузях промисловості.

Ми досягаємо успіху завдяки сучасним технологіям, спираючись на найкращі світові досягнення в галузі промислової електроніки і засобів автоматизації, а також завдяки знанням і досвіду технічного персоналу.

НБК СЕНСОР - офіційний дистриб'ютор італійської компанії M.D. Micro Detectors S.p.A та Pizzato Elettrica S.r.l. в Україні.

Ви можете бути впевнені в мінімальних термінах поставки та мінімальних цінах на обладнання. На складі нашої компанії ви знайдете увесь асортимент електроніки.

Сьогодні ми реалізовуємо повний спектр продукції з фотоелектричних, ультразвукових, ємнісних і індуктивних датчиків, а також в якості захисних пристроїв і роз'ємів.

Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід та професійні консультації з питань купівлі обладнання. Наші спеціалісти володіють повною інформацією про представлених у асортименті компанії продуктах.

Ми знаємо, що означає швидка і якісна робота!

Італійська компанія MD Micro Detectors пропонує широкий асортимент мікродетекторов, ультразвукових, ємнісних і індуктивних датчиків. Продукція компанії визнана в усьому світі за свою якість і надійність, досягти якого виходить за рахунок ретельного контролю виробничого процесу, безперервних досліджень і розробок.

У перебігу багатьох років Micro Detectors (Diell) орієнтувалася на інновації та освоєння все нових і нових промислових областей. У результаті цього вдалося налагодити тісну співпрацю зі світовими промисловими гігантами.

Компанія Pizzato Elettrica, Італія, за два з невеликим десятиліття свого існування виросла в одного з найбільших європейських виробників вимикачів. Техніка Pizzato відзначена знаками якості IMQ, UL, CSA і сертифікована на відповідність вимогам UNI EN ISO 9001: 2000.

Ми поставляємо повну лінійку продукції та запчастин компанії Pizzato Elettrica по всій країні.

НБК СЕНСОР це

1.
Досвід вирішення завдань автоматизації
2.
Технічна підтримка клієнтських проектів
3.
Гнучкі умови платежів та чіткі терміни поставки
4.
Активний розвиток диллерської мережі
5.
Уся продукція у наявності
6.
Надійні, сертифіковані продукти

Наші ліцензії та сертифікати