Про нас

НБК Сенсор - одна із провідних компаній в області постачання продукції для автоматизації промислового виробництва

НБК СЕНСОР — провідна компанія в області постачання продукції для автоматизації промислового виробництва на українському ринку.

Ми поставляємо на ринок промислових підприємств України та світу фотодатчики, індуктивні датчики, ємнісні датчики, конектори, рефлектори, а також інші виконавчі пристрої та прилади для автоматизації виробничих процесів у металургійній, машинобудівній, гірничодобувній, харчовій та інших галузях промисловості.

Ми досягаємо успіху завдяки сучасним технологіям, спираючись на найкращі світові досягнення в галузі промислової електроніки і засобів автоматизації, а також завдяки знанням і досвіду технічного персоналу.

НБК СЕНСОР - офіційний дистриб'ютор італійської компанії M.D. Micro Detectors S.p.A та Pizzato Elettrica S.r.l. в Україні.

Ви можете бути впевнені в мінімальних термінах поставки та мінімальних цінах на обладнання. На складі нашої компанії ви знайдете увесь асортимент електроніки.

Сьогодні ми реалізовуємо повний спектр продукції з фотоелектричних, ультразвукових, ємнісних і індуктивних датчиків, а також в якості захисних пристроїв і роз'ємів.

Ми гарантуємо Вам індивідуальний підхід та професійні консультації з питань купівлі обладнання. Наші спеціалісти володіють повною інформацією про представлених у асортименті компанії продуктах.

Ми знаємо, що означає швидка і якісна робота!

НБК Сенсор

01.

Досвід вирішення завдань автоматизації

02.

Технічна підтримка клієнтських проектів

03.

Гнучкі умови платежів

04.

Активний розвиток диллерської мережі

05.

Уся продукція у наявності

06.

Надійні, сертифіковані продукти

07.

Чіткі терміни поставки

Переглянути каталог